Make up trendovi za 2012/2013 - by Gucci
- Details
- Written by Portal za žene
Šminka je oduvijek bila jedan od najboljih i najjednostavnijih načina uljepšavanja, a drastične promjene na licu su vidljive već s malo podloge i rumenila, a tek kad u sve to tek upletetu sjenilo i ruž za usne...možete izgledati kao posve drugačija osoba.
Kada su trendovi za make-up u pitanju, sezona jesen-zima 2012/2013. uistinu sa sobom donosi pregršt različitih stilova tako da će se definitivno naći za svačiji ukus po nešto.
Za početak odlučili smo se objaviti stil poznatog make-up umjetnika Pat McGratha koji predstavljajući modnu kuću Gucci, za predstojeću sezonu sugerira dosta odvažan, romantičan i pomalo dramatičan look; izbijeljene obrve, prirodne i nježne, gotovo neprimjetne boje na očima te naglašene usne u gotovo svim nijansama crvene.
Pogledajte slike: